O NAS

5CCCD30F-567E-476B-9163-C6D024376069.JPE

Nazywam się Oliwia Kita i urodziłam się 7 września 1999 roku. 

Zajmuję się marketingiem na skalę międzynarodową w zakresie sprzedaży asortymentu dla zwierząt i ludzi oraz Social Media firm i marek. Prowadzę własną działalność oraz strony internetowe poświęcone edukacji młodzieży jak i dorosłych chcących poszerzać swoją wiedzę w zakresie zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem koni. Moją pasją jak i codziennością od ponad 14 lat jest jeździectwo. Jestem trenerem sportu, a na swoim koncie posiadam liczne kursy w tej dziedzinie takie jak: żywienie koni, dietetyka koni, badanie weterynaryjne koni przed kupnem, szkolenia sportowe, behawiorystyka koni, fizjoterapia oraz masaże koni i inne.

Po paru latach i wielu dniach spędzonych z widzami oraz czytelnikami - na mojej stronie www wybiło ponad 2 mln subskrybentów z z prawie każdego kraju świata, a Fuchs'owa społeczność rośnie w siłę z każdym dniem! :)

W mojej drodze towarzyszą mi dwa najcudowniejsze stworzenia: koń Little Kemm oraz suczka Blueberry. Śmiało mogę przyznać, że bez nich ten świat byłby dla mnie zupełnie pusty. To właśnie te zwierzaki są moją życiową inspiracją i natchnieniem, są bohaterami moich stron! Naszą wspólną historię poznacie śledząc społeczność Fuchs :) 

Niestety 7-go lutego pożegnałam się ze swoim przyjacielem Little Kemm'em. Nasza relacja będzie trwać zawsze, a on już wiecznie będzie biegał po zielonych łąkach [*]

Moja historia jest bardzo "kolorowa". Oprócz masy radości i optymizmu jakimi staram się Was napawać każdego dnia, zmagam się z wieloma trudnościami losu. Jestem tutaj, aby pokazać Wam, że niezależnie od sytuacji w życiu - warto iść twardo do przodu z podniesioną głową :)

Każdy z Was jest mile widziany na moich stronach i otrzyma ode mnie pomoc w każdym aspekcie życia. 

Oliwia

9ED36E08-7B6E-44B7-A17C-243318C40DF5.JPG